Nyní čte

Mnoho žen očekává, že dítě, věří, že jestliže to přišlo o císařský řez, pak těhotenství neprobíhá podle očekávání. Císařský řez je obrovská operace dutiny, během níž jsou rozříznuty různé měkké tkáně, které jsou postupně spojeny se stehy.

Pooperační stehy by měly být léčeny až 2 týdny po operaci a v některých případech i o něco déle. Například 5. - 7. den se odstraní švy a bandáž po císařském řezu.

Autor: doktor Derjushev A.N.

Zánět slinivky břišní - chronická pankreatitida se vyvine z důvodu zpožděné exkrece a intraartikulární aktivace pankreatických enzymů. To znamená, že enzymy produkované pankreasem, které se musí podílet na rozpouštění potravinových bílkovin, se aktivují v samotné žláze a začnou je rozpouštět! V medicíně se tento proces nazývá autolýza - samozpuštění.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko