Krevní sraženiny z nosu

autor: ambulance lékař sobota AA

Krevní sraženiny z nosu - fenomén neobvyklý. Krevní obraz se může objevit systematicky nebo jednou. V některých případech jsou pro jejich vzhled nezbytné nějaké podmínky a někdy začínají vystupovat samy. Vzhled sraženin z nosu se může objevit z mnoha důvodů, většinou patologických, které je třeba vyšetřit a léčit.

Krevní obraz v spermogramu - příčiny, léčba a následky

autor: doktor Vasil'tsov AG

Hlavní studie reprodukční funkce mužů, která nevyžaduje žádnou intervenci, se nazývá spermogram. K provedení takového rozboru je nutné absolvovat nějaké školení, protože v tomto typu studia porušování jednoho z výcvikových předmětů vede k nesprávné interpretaci výsledků a v důsledku toho k nesprávné diagnóze a následné léčbě.

Dlouhé období se sraženinami

autor: gynekolog Artemova M.V.

První menstruace u dívek začíná v 12-15 letech. Pokud do tohoto věku nikdy nepřicházeli, stojí za to přemýšlet o některých fyziologických poruchách v těle. Průběh cyklu pro každé dívky může jít různými způsoby: někdo je hojný, někdo je mírně. S poměrně silnými bolestmi nebo bez výrazných pocitů. Mají hnědou barvu nebo barvu může být jasně červená nebo šarlatová.

Proč se menstruace vylučují

autor: gynekolog Gurshtynovich VM

Menstruační cyklus je poměrně složitý, biologicky se opakující proces, který připravuje tělo ženy na těhotenství. Dva hlavní procesy, které se vyskytují v těle zdravé ženy během menstruačního cyklu, jsou ovulace a menstruace.

Měsíčně po vakuování

autor: Shevcherko N.G.

Známkou normalizace ženských genitálií je především menstruační funkce. Teprve při obnově normálního cyklu menstruace mohou ženy opět klidně dýchat.

Bohatá menstruace se sraženinami

autor: lékař Anastasia Skorykh

Menstruační výtok u všech žen má jinou povahu. Obvykle se denně uvolňuje 20 až 60 ml krve, tento objem je velmi individuální. Ztráta krve o více než 60 ml denně - považuje se to za bohatou menstruaci, což může vyžadovat průzkum specialisty. Zvláště doporučujeme navštívit lékaře, pokud zjistíte krevní sraženinu ve vašem období.

Tubální ligace u žen

autor: gynekolog Artemova M.V.

Tento postup má chirurgický charakter, který se jinak nazývá lékařskou sterilizací. Během této operace jsou potrubí zablokovány, řezány nebo obvazovány. Operace je považována za jednu z účinných, která zaručuje 99% absence těhotenství. Pouze ne mnoho může přijít, když je průchod pro spermie, a také za nesprávný provoz.

Vakuová aspirace dělohy

autor: doktor Tyutyunnik DM

Vakuová aspirace děložní dutiny je považována za jeden z nejjednodušších a nejspolehlivějších způsobů extrakce obsahu dělohy pro výzkum. Ve srovnání s diagnostickým škrabáním je tato metoda mnohem jemnější, pokud jde o tenkou mukózní membránu dělohy, prakticky ji nenaruší a vede k rozvoji komplikací, například zánětlivých procesů.

Důsledky ligace tuby

autor: gynekolog Gurshtynovich VM

Ligace falešných trubek se týká chirurgických metod antikoncepce. A je to prakticky nezvratná spolehlivá metoda prevence nežádoucího těhotenství pro ženy.

Důsledky laparoskopie u těhotných žen a v myomektomii

autor: doktor Kuznetsov MA

Jako každá jiná operace má laparoskopie své následky a komplikace. Navzdory skutečnosti, že laparoskopie odkazuje na minimálně invazivní chirurgii, je charakterizována stejnými problémy jako u normální operace. V závislosti na typu laparoskopie jsou jeho účinky typické.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko