Šití po císařském záření

autor: doktor Kuznetsov MA

Porod je dlouho očekávaný čas očekávání dítěte. Téměř všechny ženy chtějí porodit samostatně prostřednictvím přirozeného růstového kanálu, ale za určitých indikativních důvodů je operační práce prováděna císařským řezem v plánovaném nebo nouzovém stavu.

Stehy po císařském řezu

Mnoho žen očekává, že dítě, věří, že jestliže to přišlo o císařský řez, pak těhotenství neprobíhá podle očekávání. Císařský řez je obrovská operace dutiny, během níž jsou rozříznuty různé měkké tkáně, které jsou postupně spojeny se stehy.

Léčba pooperačních stehů

Pooperační rána je sterilní a jen v tomto případě existuje záruka hojení ran za stehy, tzv. "Primárního napětí". Hojení stehů závisí převážně na lidském těle jako celku. Existují lidé, kteří se rychle uzdravují, ať jsou to pooperační stehy, nebo jen řez nebo rána, a existují i ​​ti, kteří tento proces trpěli několik měsíců.

Kolik stehů se uzdravuje po narození

Autor: doktor Cazonova O.I.

V procesu porodu existují situace, kdy se porodnice sousedí se zlomeninami děložního čípku a perinea, stejně jako po perineálním řezu a to se v současné době vyskytuje poměrně často.

Důsledky ligace tuby

autor: gynekolog Gurshtynovich VM

Ligace falešných trubek se týká chirurgických metod antikoncepce. A je to prakticky nezvratná spolehlivá metoda prevence nežádoucího těhotenství pro ženy.

Léčba retrochorického hematomu

autor: doktor Tyutyunnik DM

K dnešnímu dni je velmi obtížné přeceňovat naléhavost sociálního a zdravotního problému potratů v situaci prudkého nárůstu úmrtnosti a poklesu porodnosti.

Během menstruace vystupují sraženiny

autor: doktor Fedorenko NS

Od starověku se ženy zajímaly o všechno, co souviselo s funkcí plodnosti, a jakékoliv neobvyklé pocity způsobily úzkost a vzrušení: je všechno v pořádku?
Takže se to děje v současné době, ženy jsou velmi opatrné a opatrné ohledně svého těla a nemohou se jen tak starat o takový jev, jako je přítomnost krevních sraženin během menstruace.

Nabotové cysty krčku

autor: lékař Krivoguz I.M.

Nabotova cysta krčku (pojmenovaná podle vědce, která objevila žlázy v děložním čípku) je vzdělání ve vaginální části děložního čípku. Tato forma vzniká v důsledku okluze vylučovacích kanálů žláz slizniční membrány a akumulace sekrece žláz ve formě cyst.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko