Jak dlouho trvá řasa po císařském řezu

Autor: Krivega MS doktor

Císařský řez je operace s velkými dutinami. S ním se rozkládá nejen kůže, subkutánní tkáň a svalová vrstva ležící pod nimi, ale také velký svalnatý orgán - děloha. Tyto řezy jsou poměrně velké, protože porodní asistentky potřebují dítě vyloučit z dělohy pohodlně a dělají to velmi rychle.

Kosmetický šev po císařském řezu

Autor: Ambrosova I.A.

Císařským řezem je rozsáhlá kavitární operace, při níž se provádí po sobě následující rozřezání různých měkkých tkání, které po extrakci dítěte musí být také důsledně spojeny pomocí materiálu pro šití.

Než zpracovat švů po císařském řezu

Autor: lékař Martynenko O.V.

Císařským řezem je bederní operace (laparotomie), při níž se kůže, podkožní tkáň, svaly, peritoneum a děloha vyříznou k extrakci dítěte. Císařský řez se provádí v případě, že riziko možných důsledků pro nezávislou práci převyšuje riziko chirurgického zákroku. Vyrábí se striktně podle pokynů a je plánováno a naléhavé (naléhavé).

Šveste po děloze po císařském řezu

Autor: doktor Ivanova Yu.A.

Císařský řez je jedním ze způsobů, jakým dítě narozené, spočívá v tom, že se během chirurgického zákroku střídají různé měkké tkáně (které jsou pak švami) a dítě je extrahováno z matky břicha. Pro tuto metodu existuje několik typů řezů kůže a dělohy.

Špatně po operaci

Příčiny bolesti mohou být různé, včetně ne přímo souvisejících se suturem. Pokud byla operace prováděna v břišní dutině, je jen přirozené, že sutura po operaci pociťuje bolesti, protože za prvé se švů léčí a za druhé tkáně rostou společně.

Po chirurgickém zákroku se šev rozdělil

Říkají, že jizvy zdobí muže. V dnešním světě musí ženy žít i s jizvami a jizvy. A objeví se po jednoduchých porodích. Pokud máte operaci a stehy, nezapomeňte, že nyní máte období, kdy musíte pečlivě postarat o chirurgické stehy.

Gnoytsya šev po operaci

Autor: Rudenko M.G.

Zachycení postoperativního stehu je spíše častou komplikací pooperačního kurzu. Jeho vývoj často závisí na zdravotním stavu pacienta. Pokud je jeho imunitní systém a jiné systémy silné, pak tělo zvládne takový stres jako operace a pooperační období běží hladce.

Odstranění švů z rány

autor: lékař Ambrosova I.A.

Jakýkoli chirurgický zákrok způsobuje stresující stav pacienta. Dokonce i když je operace prováděna podle důležitých indikací, hlavním úkolem chirurga je správné provedení a také příprava pacienta pro následnou rehabilitaci.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko