Jak může dojít k propíchnutí štítné žlázy

autor: doktor Tyutyunnik DM

Když mluvíme o punkci výzkumu štítné žlázy, pak se vyskytuje v případech, kdy má pacient novotvar, jehož průměr přesahuje 1 cm. Díky jedinečnému technickému postupu může odborný endokrinolog získat potřebné informace o podezření na chorobu a stanovit přesnou diagnózu.

Pomocí punkce se odhalí informace o přesné struktuře neoplazie, jejích charakteristických rysech z přirozených tkání a o nepřítomnosti nebo přítomnosti maligní povahy onemocnění.

Propuknutí štítné žlázy

autor: doktor Saplonov KN

Metoda propíchnutí tkáně štítné žlázy a její následné vyšetření pod mikroskopem zjistila širokou distribuci v diagnostice onemocnění štítné žlázy. Studie získané tkáně žlázy umožňuje poznat nejen povahu onemocnění (benigní nebo maligní nádor), ale také objasnit tkáň patřičnou k nádoru.

Cyst pravého laloku štítné žlázy

autor: doktor Shaymerdenova DS

Štítná žláza patří k nejdůležitějším orgánům vnitřní sekrece, nachází se v dolní části krku, má malou velikost a je rozdělena na dvě části - pravou a levou.

Propuknutí štítné žlázy

autor: Shevcherko N.G.

Tento postup se stává běžným a často způsobuje mnoho otázek a obav. Pokusíme se pochopit, jaká je punkce štítné žlázy a čeho očekávat.

Resekce pysky

autor: gynekolog Bun MU

Resekce labia nebo labioplastiky je chirurgická intervence zaměřená na změnu velikosti a tvaru pysků.

Důsledky resekce vaječníků

autor: gynekolog Gurshtynovich VM

Resekce vaječníku ( z latinské resekce ) je operace, která spočívá v částečné excizi postiženého orgánu.

Vezikulární resekce vaječníků

autor: doktor Patwakanyan Nana

Jedním z nejúčinnějších způsobů léčby syndromu polycystických vaječníků (PCV) je klíční resekce vaječníků. PKJ syndrom je dědičné onemocnění, během kterého se hormonální rovnováha rozpadá a počet mužských hormonů se zvyšuje v ženském těle.

Rehabilitace po resekci žaludku

autor: lékař Koshen AK

V našem dynamicky se rozvíjejícím moderním světě existují stejné problémy z minulých let, které se z nějakého důvodu nevyřeší, ale naopak jsou ještě zhoršeny. Technologická oblast je dobře rozvinutá, tj. to jsou nejrůznější gadgety, robotika a technologie obecně. To zahrnuje zdravotnické přístroje. Stále více a více nových metod včasné diagnostiky a nejméně traumatické invazivní léčby se vyvíjí a zavádí, zatímco prevence zůstává stejná.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko