Podlitiny na nohou

autor: doktor Zhilyuk V.Yu.

Nejjednodušší způsob, jak získat pohmožděný nehet, je položit na nohu těžký předmět, narazit na něco těžkého, přitisknout prst ve dveřích. Můžete stoupat na nohu, můžete se neúspěšně připojit k míči, hrát fotbal.

Symptomy poranění nehtů.

Léčba podunajského panaritu

Autor: Surgeon Denisov M.M.

Tento typ panarity je charakterizován lokalizací pod nehtovou deskou, zatímco je umístěn buď omezený nebo odlupuje celý hřebík.

Podlitiny na nehty po ruce

autor: lékař Ambrosova I.A.

Zlomený hřebík na pažích je obtíž, kterou můžeme čelit téměř každý z nás v každodenním životě. Taková trauma může být dosažena tím, že se nehty ošroubují dveřmi nebo je zatlačí něčím těžkým. Existuje mnoho situací, ve kterých existuje šanci na zranění, a všechny z nich prostě nejsou skutečně vyčísleny, stejně jako prevence pravděpodobnosti zranění o sto procent. To je důvod, proč musíte znát metody první pomoci poškozené nehty pro její rychlé a bezbolestné zotavení.

Podlitiny na nehtu

autor: lékař Kamneva A.N.

Každý z nás během života dostal snadnou traumatu prstů nohou nebo nohou. Zuby a modřiny prstů, padající těžké a ne příliš velké předměty na nich nejsou tak vzácné. Nejvíce urážlivým důsledkem těchto zranění je vzhled modřiny pod nehty, což vůbec není příjemné a občas děsí oko.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko