První příznaky Parkinsonovy nemoci

autor: doktor Cazonova O.I.

Parkinsonova choroba je chronické progresivní neurodegenerativní onemocnění mozku spojené s poškozením oblastí středního mozku, které jsou zodpovědné za zahájení dobrovolných pohybů, jejich koordinaci a hladkost.

Parkinsonova choroba je léčena?

autor: doktor Kraevskaya Elena

Parkinsonismus je skupina chronických onemocnění spojených s poruchami mozku a míchy. A než začneme hovořit o léčbě, podíváme se na příčiny onemocnění pro její příznaky a diagnózu.

Kolik žije s Parkinsonovou chorobou

autor: lékař Slyusareva L.V.

Žijí stejně, jako jsou zdraví, kvalita života je poněkud horší. Je to nevyléčitelné chronické onemocnění nervového systému, které neovlivňuje životnost.

Může být Parkinsonova nemoc vyléčena?

autor: doktor Angela Apercoy

Parkinsonova choroba je chronické onemocnění. V současné době moderní medicína nezná léky nebo jiné metody, které by mohly zcela vyléčit onemocnění. Správné používání moderních metod terapie však může účinně bojovat proti hlavním projevům onemocnění, což snižuje jejich závažnost. Je možné udržovat profesionální a rutinní denní aktivity na správné úrovni.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko