"Diakoniekrankenhaus" ve Freiburgu

Lékařské centrum "Diakoniekrankenhaus" nebo "Diakoni" funguje na lékařské fakultě Fribourg. Navzdory skutečnosti, že tato klinika zachází s druhým stoletím ze všech koutů Německa i ze zahraničí - je vybavena nejmodernější technologií.

Lékařské centrum v Düsseldorfu

Síť zdravotnických zařízení ve městě Düsseldorf je jedenáct specializovaných nemocnic a je nazývána společností Deutsche Klinik Allianz. Více než sto tisíc pacientů každoročně obdrží ambulantní a hospitalizační péči.

Ve stavu lékařského centra v Düsseldorfu několik tisíc lékařů av samotném centru má jedno z největších perinatálních center, kde se každý rok objevují na světě dva tisíce dětí. A úmrtnost novorozenců je v porovnání s průměrem nízká.

Univerzitní klinice v Rostocku v Německu

Univerzitní klinika v Rostocku je známa nejen za své vědecké úspěchy. Závažné chirurgické zákroky trávicího traktu a pankreatu jsou prováděny zde.

Endoskopická chirurgie v této instituci má přednost. Koneckonců, budoucnost je pro minimálně invazivní chirurgii.

Klinika obecně poskytuje širokou škálu terapeutických terapeutických komplexů a moderní léčbu pacientů s rakovinou. Klinika tak hluboce studuje plicní rakovinu plic a má celý komplex postupů pro radiační diagnostiku a léčbu, stejně jako další postupy

Lékařské centrum v Regensburgu, Německo

Klinika se nachází na univerzitě v Regensburgu a zahrnuje více než dvacet specializovaných oddělení, stejně jako pět vědeckých lékařských ústavů. Taková velká struktura oprávněně odstranila tento zdravotnický komplex do řady významných center Evropy. Infrastruktura kliniky v Regensburgu to skutečně umožňuje.

Medcomplex je známý svou činností v oboru onkologie a krevního oběhu, který se jeví jako nevyléčitelný. Sláva v Evropě a získala stomatologickou jednotku.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko