Fistula kolem krku dítěte

autor: pediatr Salomykova EV

Fistula je patologický kanál, který spojuje vnitřní orgány s vnějším prostředím. Fistuly spojují pokožku krku s hltanem. Fistula na krku u dětí může být vrozená. V tomto případě z mnoha důvodů nebyl embryonální štítně-lingvální kanál uzavřen.

Coccygeal fistula: léčba a následky

autor: doktor Kolos EV

Kokcygeální píštěl nebo epitelové kokcygeální kanál je pro použití správného lékařského termínu úzká epiteliální kanál ponořený do vlákna oblasti sacrococcygeal a otevření na kůži ve formě několika otvorů přísně podél mediální gluteální linie. Hloubka mrtvice je obvykle 2-3 cm, slepě končí v celulóze a není v žádném případě spojena s kokyxem.

Fistula u paraproctitidy - příčiny, symptomy, diagnóza a léčba

autor: doktor Li V.V.

Chronická paraproctitida, je to píšťalka konečníku. Jedná se o zánětlivý proces v perineální oblasti charakterizovaný purulentním výtokem z konečníku nebo přítomností píštěle s abscesem. Obvykle předchází nesprávně otevřená akutní paraproctitida, která se může objevit jak v průběhu operace, tak v nezávislé operaci.

Fistula po operaci: léčba a následky

autor: doktor Saplonov KN

Fistula je kanál, který spojuje hluboko lokalizované tkáně, orgány, tělesné dutiny s povrchem těla.

Kosmetický šev po císařském řezu

Autor: Ambrosova I.A.

Císařským řezem je rozsáhlá kavitární operace, při níž se provádí po sobě následující rozřezání různých měkkých tkání, které po extrakci dítěte musí být také důsledně spojeny pomocí materiálu pro šití.

Šveste po děloze po císařském řezu

Autor: doktor Ivanova Yu.A.

Císařský řez je jedním ze způsobů, jakým dítě narozené, spočívá v tom, že se během chirurgického zákroku střídají různé měkké tkáně (které jsou pak švami) a dítě je extrahováno z matky břicha. Pro tuto metodu existuje několik typů řezů kůže a dělohy.

Šití po císařském záření

autor: doktor Kuznetsov MA

Porod je dlouho očekávaný čas očekávání dítěte. Téměř všechny ženy chtějí porodit samostatně prostřednictvím přirozeného růstového kanálu, ale za určitých indikativních důvodů je operační práce prováděna císařským řezem v plánovaném nebo nouzovém stavu.

Sutura po zápachu cév

Autor: Rudenko M.G.

Císařský řez je dnes mnohem běžnější než předtím. Dnes se tato operace stala téměř jedním z hlavních dodávek. Jeho četnost je v Rusku 10-20%, v průměru asi 15%.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko