"Nordwest" ve Frankfurtu, Německo

Klinika "Nordwest" má víceúrovňovou povahu a skládá se z jména poboček odpovídajících jejich činnosti: Klinika všeobecné chirurgie a cévní chirurgie, Onkologická a hematologická klinika a Urologická a gynekologická klinika.

Na multidisciplinární klinice ve Frankfurtu působí Akademická nemocnice Goethe University. "Nordwest" je možná jedním z nejznámějších zdravotnických center v celém Německu. Celkově tento zdravotnický komplex zahrnuje až deset klinických center a tři vědecké ústavy v oblasti veřejného zdraví.

Lékařské centrum v Regensburgu, Německo

Klinika se nachází na univerzitě v Regensburgu a zahrnuje více než dvacet specializovaných oddělení, stejně jako pět vědeckých lékařských ústavů. Taková velká struktura oprávněně odstranila tento zdravotnický komplex do řady významných center Evropy. Infrastruktura kliniky v Regensburgu to skutečně umožňuje.

Medcomplex je známý svou činností v oboru onkologie a krevního oběhu, který se jeví jako nevyléčitelný. Sláva v Evropě a získala stomatologickou jednotku.

Německá klinika "Bad Trissl" v Oberaudorfu

Německá onkologická klinika Bad Trissl v Oberaudorfu je známá po celém světě. Tato bavorská klinika se nachází v podhůří sto kilometrů od Mnichova, kde si právem zaslouží název rekreační zóny.

V tomto zdravotním středisku je vyvinuta speciální lékařská prohlídka "kontrola Onco" nebo v ruštině "kontrola onkologie". Tato diagnóza bude zahrnovat nejnovější pokroky v onkologii k identifikaci rakoviny a prekancerózních stavů celého organismu.

Lékařské centrum v Düsseldorfu

Síť zdravotnických zařízení ve městě Düsseldorf je jedenáct specializovaných nemocnic a je nazývána společností Deutsche Klinik Allianz. Více než sto tisíc pacientů každoročně obdrží ambulantní a hospitalizační péči.

Ve stavu lékařského centra v Düsseldorfu několik tisíc lékařů av samotném centru má jedno z největších perinatálních center, kde se každý rok objevují na světě dva tisíce dětí. A úmrtnost novorozenců je v porovnání s průměrem nízká.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko