Silné poranění špičky

autor: doktor Iordanskaya A.V.

Zdálo se mi, jaká má trochu - podrážděná špička, která alespoň jednou nezasáhla? Je to však stále stejné zranění jako modřiny jiných částí těla, koneckonců po modřinách a dokonce i silné, je nemožné nejen jít, ale i pohybovat poškozeným prstem. A jak vážné jsou oběti této situace? Zpravidla po modřinách prstů se člověk navzdory bolesti a dalším možným příznakům vrátí k přerušovaným modřinám.

Hluboké řezání prstu

autor: lékař Ambrosova I.A.

Někdy se stává, že když pracuje s nožem, nechodí tam, kam je směrován, ale ponechává svůj hluboký zářez na prstu. Je třeba poznamenat, že prsty nemají životně důležité krevní cévy, a proto není nutné je přetěžovat.

Pro snížení ztráty krve může být zraněné rameno zvednuto.

Při řezání prstu se nedoporučuje umístit jej pod proud tekoucí vody, protože to může způsobit obtížné zastavit krvácení a někdy způsobit infekci.

Dislokace velkého prstu

autor: traumatolog-ortopedista Konev K.V.

Abychom pochopili, jak se to děje a jak se léčí rozložení palce nohy, musíme se nejprve dotknout jeho struktury. Kostní základ velkého (prvního) špičky jsou dvě malé kosti - falangy, které se spojují na noze s první metatarzální kostí. Tato sloučenina se nazývá jmény kostí, její tvorbou - prvním metatarzálně-falangeálním kloubem.

Oříznutí na oči a důsledky

autor: doktor Zhilyuk V.Yu.

Co je řez na prstu? Zdálo by se to trochu, které ani pozornost nestojí za to. Ale někdy jsou škrty hluboké, bolestivé, krvácejí těžce.

Podlitiny na nehtu

autor: lékař Kamneva A.N.

Každý z nás během života dostal snadnou traumatu prstů nohou nebo nohou. Zuby a modřiny prstů, padající těžké a ne příliš velké předměty na nich nejsou tak vzácné. Nejvíce urážlivým důsledkem těchto zranění je vzhled modřiny pod nehty, což vůbec není příjemné a občas děsí oko.

Podlitiny na nehty po ruce

autor: lékař Ambrosova I.A.

Zlomený hřebík na pažích je obtíž, kterou můžeme čelit téměř každý z nás v každodenním životě. Taková trauma může být dosažena tím, že se nehty ošroubují dveřmi nebo je zatlačí něčím těžkým. Existuje mnoho situací, ve kterých existuje šanci na zranění, a všechny z nich prostě nejsou skutečně vyčísleny, stejně jako prevence pravděpodobnosti zranění o sto procent. To je důvod, proč musíte znát metody první pomoci poškozené nehty pro její rychlé a bezbolestné zotavení.

Léčba podunajského panaritu

Autor: Surgeon Denisov M.M.

Tento typ panarity je charakterizován lokalizací pod nehtovou deskou, zatímco je umístěn buď omezený nebo odlupuje celý hřebík.

Podlitiny na nohou

autor: doktor Zhilyuk V.Yu.

Nejjednodušší způsob, jak získat pohmožděný nehet, je položit na nohu těžký předmět, narazit na něco těžkého, přitisknout prst ve dveřích. Můžete stoupat na nohu, můžete se neúspěšně připojit k míči, hrát fotbal.

Symptomy poranění nehtů.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko