Žíly na hrudi

autor: doktor Easy NA

Někdy je důvod, proč chodíte k lékaři, přítomnost žil na hrudi. Někdo považuje tento jev za kosmetickou vadu, někdo se vážně obává o své zdraví. Žíly na hrudi se mohou objevit nejen u dospělých, ale také u dětí, počínaje obdobím novorozence.

Je možné ohřát hrudník s bronchitidou

autor: doktor Maslak AA

Ohřev je nejběžnější postup, který se používá doma k léčbě nachlazení a zejména bronchitidy. Prsa se trituruje s oteplovacími masťemi, aplikují se komprese a na zádech se umístí hořčičné omítky. Tento neškodný postup je v mnoha případech užitečný, ale někdy by se mu mělo zdržet. Protože bronchitida je různého druhu.

Obvod hrudníku u mužů

autor: lékař Gulenko S.V.

Fyzický vývoj osoby nastává v souladu s určitými biologickými zákony a zásadami a odráží v každém věkovém období úroveň kvantitativních a kvalitativních změn v těle a jejich funkčních schopností. Procesy růstu a rozvoje jsou nerovnoměrné a závisí na velkém množství vnějších a vnitřních faktorů, jejichž základem je dědičnost a sociální prostředí.

Zahřejte do hrudníku

autor: lékař Polevskaya K.G.

V hrudníku je velké množství různých vnitřních orgánů. Proto příčiny, které způsobují teplo v hrudníku, nejsou tak malé. Mohou to být a poruchy trávicího systému, srdečních a plicních onemocnění, a také mohou být duševní poruchy.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko