Údržba pooperačních stehů

Autor: Krivega MS doktor

Prvních pár dní péče o švy po operaci se provádí v nemocnici, kde byla vyrobena. Lékař odstraňuje každý den sterilní gázový obvaz, který bude nejprve impregnován šitím, léčí okraje stehy zebram (jód se s ohledem na množství alergických reakcí sotva používá), znovu přiloží bandáž, která fixuje pomůcku pro pásku. Během tohoto období (obvykle od 1 do 5 dnů) lékař nedoporučuje, abyste umyli, takže voda nespadá do oblasti pooperační rány.

Po chirurgickém zákroku se šev rozdělil

Říkají, že jizvy zdobí muže. V dnešním světě musí ženy žít i s jizvami a jizvy. A objeví se po jednoduchých porodích. Pokud máte operaci a stehy, nezapomeňte, že nyní máte období, kdy musíte pečlivě postarat o chirurgické stehy.

Operační sutura - průběh a komplikace

Autor: Surgeon Denisov M.M.

Často po chirurgickém zákroku s porušením integrity kůže, chirurgové se uchýlí k překrytí chirurgického stehu. Existuje nesčetné množství těchto stehů a dokonce existuje výraz: kolik chirurgů - existuje tolik stehů, jak každý chirurg používá švu, i když obvyklou technikou, ale přesto přizpůsobuje techniku ​​sobě a pacientovým vlastnostem.

Kolik se sutura po operaci léčí

Autor: Kamneva A.N.

Odpovězte přesně na otázku, jak moc se stehy po operaci léčí, je velmi obtížné. Při hojení ran, kromě celkové odolnosti těla a stavu pokožky, ovlivňuje i značný počet faktorů.

Jak dlouho trvá řasa po císařském řezu

Autor: Krivega MS doktor

Císařský řez je operace s velkými dutinami. S ním se rozkládá nejen kůže, subkutánní tkáň a svalová vrstva ležící pod nimi, ale také velký svalnatý orgán - děloha. Tyto řezy jsou poměrně velké, protože porodní asistentky potřebují dítě vyloučit z dělohy pohodlně a dělají to velmi rychle.

Než zpracovat švů po císařském řezu

Autor: lékař Martynenko O.V.

Císařským řezem je bederní operace (laparotomie), při níž se kůže, podkožní tkáň, svaly, peritoneum a děloha vyříznou k extrakci dítěte. Císařský řez se provádí v případě, že riziko možných důsledků pro nezávislou práci převyšuje riziko chirurgického zákroku. Vyrábí se striktně podle pokynů a je plánováno a naléhavé (naléhavé).

Kosmetický šev po císařském řezu

Autor: Ambrosova I.A.

Císařským řezem je rozsáhlá kavitární operace, při níž se provádí po sobě následující rozřezání různých měkkých tkání, které po extrakci dítěte musí být také důsledně spojeny pomocí materiálu pro šití.

Po císařském řezu

autor: doktor Bulakina A.O.

Po narození dítěte se matka cítí dobře, je šťastná. Ale jestli se žena chtěla sama porodit a ona musela udělat nucenou císařskou sekci, mohla by být zklamaná. Po takové operaci je nutné mluvit s porodní asistentkou nebo lékařem, aby vysvětlili, proč se taková metoda musí uchýlit.

Císařský řez je operace dutiny, proto po ní žena cítí silné bolesti, je obtížné se dostat z postele, bolestivé je kašel.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko