Dieta s proctitidou

Autor: doktor Derjushev A.N.

Dieta, strava a strava jsou při proctitidě poměrně důležité. V tomto ohledu je strava s proctitidou založena na řadě obecných doporučení a stává se téměř jedním z potřebných bodů léčby, bez kterých není možné dosáhnout pozitivních výsledků.

Deset nejužitečnějších v dětské výživě zeleniny

autor: cms, doktor Polozova Olga

Jedno-leté dítě z větší části jí všechno. A pečující rodiče se snaží poskytnout mu různé výživy, které zahrnují mléko, obiloviny, maso, rybí výrobky a samozřejmě zeleninu.

Zelenina musí být nezbytně zahrnutá do dětské výživy. Poskytují dětskému tělu vlákno regulující činnost trávicího systému. A navíc obsahují celý komplex vitamínů, minerálů a dalších látek nezbytných pro růst a vývoj.

Pšeničné vlákno pro hubnutí

autor: lékař Anastasia Skorykh

Pšeničné vlákno je přírodní produkt, vysokomolekulární sloučenina vyrobená z pšeničných otrub. Vlákno je velmi užitečné, obsahuje vitaminy E (tokoferol), B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B6 ​​(pyridoxin), C (kyselina askorbová) a vitamín PP, stejně jako karoten, niacin, cholin, biotin, folacin.

Co je celulóza?

autor: doktor Ilona Lesnaya

Lidské zdraví a jeho stav přímo závisí na tom, jak a co jí. Všechny užitečné látky, které jsou nezbytné pro tělo, které konzumujeme s jídlem. Tam jsou rozděleny a přecházejí do krve, která přenáší všechny užitečné složky do orgánů. Existují ale i látky, které se v našem orgasmu neztrácejí. Jedním z mála je celulóza. K tomu, co je zapotřebí, kde je to obsaženo a kolik to potřebuje být spotřebováno, teď se pokusme to zjistit.

Kolik žije s Parkinsonovou chorobou

autor: lékař Slyusareva L.V.

Žijí stejně, jako jsou zdraví, kvalita života je poněkud horší. Je to nevyléčitelné chronické onemocnění nervového systému, které neovlivňuje životnost.

LFK s Parkinsonovou chorobou

autor: doktor Stryuk ON

Parkinsonova nemoc, také nazývaná paralýza třesu, je chronická, nevyhnutelně progresivní onemocnění, která se vyskytuje častěji ve věku 45-70 let a má dědičný charakter ve 30% případů.

První příznaky Parkinsonovy nemoci

autor: doktor Cazonova O.I.

Parkinsonova choroba je chronické progresivní neurodegenerativní onemocnění mozku spojené s poškozením oblastí středního mozku, které jsou zodpovědné za zahájení dobrovolných pohybů, jejich koordinaci a hladkost.

Nové v léčbě Parkinsonovy nemoci

autor: doktor, Ph.D. Kondrashina E.A.

Parkinsonova choroba je stále vážnou neurologickou patologií, která se projevuje progresivním narušením všech dobrovolných pohybů, které nakonec vedou pacienty k hlubokému postižení.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko