Německá klinika v Černém lese

Německá klinika v Černém lese se proslavila svým oddělením pro léčbu lymfatického systému (Feldi Clinic). Manželé Feldi změnili tento směr na největší lymfologické zdravotnické středisko, které je známé po celém světě.

Ve skutečnosti neexistuje mnoho indikace pro hospitalizaci, ale existuje ambulantní léčba a hlavně vážná diagnóza poruch lymfatického systému.

Německá klinika "Bad Trissl" v Oberaudorfu

Německá onkologická klinika Bad Trissl v Oberaudorfu je známá po celém světě. Tato bavorská klinika se nachází v podhůří sto kilometrů od Mnichova, kde si právem zaslouží název rekreační zóny.

V tomto zdravotním středisku je vyvinuta speciální lékařská prohlídka "kontrola Onco" nebo v ruštině "kontrola onkologie". Tato diagnóza bude zahrnovat nejnovější pokroky v onkologii k identifikaci rakoviny a prekancerózních stavů celého organismu.

Univerzitní klinice v Rostocku v Německu

Univerzitní klinika v Rostocku je známa nejen za své vědecké úspěchy. Závažné chirurgické zákroky trávicího traktu a pankreatu jsou prováděny zde.

Endoskopická chirurgie v této instituci má přednost. Koneckonců, budoucnost je pro minimálně invazivní chirurgii.

Klinika obecně poskytuje širokou škálu terapeutických terapeutických komplexů a moderní léčbu pacientů s rakovinou. Klinika tak hluboce studuje plicní rakovinu plic a má celý komplex postupů pro radiační diagnostiku a léčbu, stejně jako další postupy

Lékařské centrum v Düsseldorfu

Síť zdravotnických zařízení ve městě Düsseldorf je jedenáct specializovaných nemocnic a je nazývána společností Deutsche Klinik Allianz. Více než sto tisíc pacientů každoročně obdrží ambulantní a hospitalizační péči.

Ve stavu lékařského centra v Düsseldorfu několik tisíc lékařů av samotném centru má jedno z největších perinatálních center, kde se každý rok objevují na světě dva tisíce dětí. A úmrtnost novorozenců je v porovnání s průměrem nízká.


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko