SA blokáda typu 1 stupeň 1 nebo jiné typy existují?

autor: kardiolog Merter M.V.

Jedním z častých porušení impulsu je tzv. Sinoatriální nebo CA blokáda. Je třeba poznamenat, že blokáda SA se vyskytuje u 0,17 - 2,4% populace, častěji v ochraně po 55 - 60 letech a poněkud častěji u žen než u mužů.

Blokáda páteře: indikace a účinnost

autor: doktor Maslak AA

Bolest je jistým znamením, že v těle je něco špatně. Informuje nás o přítomnosti patologie, ať už je funkční nebo pochází z organické úrovně. Ale někdy a s prodlouženou bolestí, téměř vždy, bolest není tolik signál, ale také příčina patologie (i když sekundární).

Částečná blokace pravé větve větve

autor: lékař Subbota AA

Svazek Hyis je systém, který zajišťuje dodávání elektrického impulsu do buněk srdce, v důsledku čehož tyto buňky kontrastem. Správné fungování všech struktur balíčku Hyisu zajišťuje organizované snížení všech srdečních buněk a srdce se stává pevným orgánem.

Neúplná blokáda větve vlevo

autor: doktor Pyataeva Margarita

Když se zchladíme nekonečným kýcháním a kašláním, téměř každý ví, jak jednat. Někdo dělá květinový květ v receptu babičky a někdo jít do lékárny pro obvyklý paracetamol nebo zcela nový zázračný lék. Nicméně, mnoho obyčejných lidí je úplně ztraceno, když srdce je u zraku.

Neúplná blokáda pravé větve větve

autor: kardiolog Merter M.V.

Nedokončená blokáda pravé nohy jeho svazku (zkráceně jako NBPPG) je částečným porušením průchodnosti elektrického pulsu přes pravou nohu svazku.

Blokáda levé komory srdce

autor: doktor Vasil'tsov AG

Srdeční sval má zvláštní vlastnosti ve srovnání s jinými orgány lidského těla. Jednou z těchto vlastností je vodivost impulsů, které vznikají ve speciálních strukturách srdeční tkáně. Někdy se stává, že impuls není přenášen buňkami srdce. Takové státy se nazývají blokády.

Kompletní blokace pravé větve větve

autor: doktor Pyataeva Margarita

Lékař vás udělal elektrokardiogram: vyzařovací přístroj, celou hromadu drátků s přísavkami a dlouhou pásku pokrytou záhadnými křivkami. Co říkají tyto zuby a zvonky?

Stručně řečeno, technik dekódování EKG bohužel neřekne. Je však možné a nezbytné pochopit příčiny a význam těchto změn, které specialisté identifikují. Například pokud je to nepohodlná zkratka - PBSCH, známý také jako úplná blokáda pravé nohy svazku.

První pomoc při srdeční arytmii

Autor: ambulance lékař Deryushev A.N.

Arytmie je nesprávný srdeční rytmus, který může být příliš rychlý - více než osmdesát tepů za minutu (tachykardie) nebo příliš pomalý - méně než šedesát úderů za minutu (bradykardie).


Thiy Arabština Maďarština Bulharština Portugalština Rumunština Vietnamština Litva Řečtina Angličtina Italština Gruzínština Turečtina Arménština
Azerbaijani bengálština srbština makedonština irština němčina finština hindština slovenština turečtina čínština čínština Yavánština korejština Panjabi Španělsko